To content (skip navigation)

Obóz Muzyczny - ENERGYLANDIA

Wakacyjny Obóz Muzyczny - ENERGYLANDIA

25. Lipca - 2. Sierpnia 2021 roku

w Ośrodku "Orle Gniazdo " w Hucisku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w 8 edycji Obozu Muzycznego 2021 z EnergyLandia organizowanego przez Szkołę Muzyczną YAMAHA w Kaliszu i Koninie. Po niezapomnianym obozie 2020 oraz wspaniałych opiniach rodziców oraz dzieci na temat ośrodka „Orle Gniazdo” w Hucisku ponownie wracamy do tego niesamowitego miejsca ! To będzie kolejny niezapomniany wyjazd !
Nasza propozycja to:
1. Codzienna rekreacja na świeżym powietrzu ( basen, gry i wycieczki terenowe),
2. Częste wycieczki w ciekawe miejsca ( EnergyLandia, Kraków, Zamek Ogrodzieniec),
3. Codzienne warsztaty i zabawy muzyczne w grupach ( UKULELE, gitara, KEYBOARD, bębny, ŚPIEW I TANIEC),
4. Animacje i zabawy językowe dla najmłodszych.
5. Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w wysokim standardzie.

POŁOŻENIE:

Ośrodek położony jest w Hucisku w pobliżu

Ośrodek zawdzięcza swoją nazwę położeniu w sąsiedztwie tzw. Orlich Gniazd, czyli średniowiecznych zamków i warowni. Obiekt otoczony jest lasami o unikatowej florze i faunie, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu. Lokalizacja obiektu pozwala  na łatwy dostęp do najatrakcyjniejszych miejsc na Jurze.
Przepiękne okolice zachęcają do uprawiania aktywnych form turystyki. Kilka kroków dzieli gości hotelowych od majestatycznej Góry Zborów- rezerwatu przyrody nieożywionej, Góry Apteki i Góry Kołoczek.

Na terenie ośrodka znajdują się:

• BASEN ZEWNĘTRZNY,

• plac zabaw dla dzieci,

• dwa korty tenisowe z oświetleniem,

• boisko do PIŁKI NOŻNEJ

• wypożyczalnia rowerów

• plenerowa chata grillowa otoczona dostojnymi kasztanowcami

Ośrodek ORLE GNIAZDO HUCISKO został tak zaprojektowany aby zapewnić Państwu wysoki standard wypoczynku. Aranżacja pokoi pozwala na relaks po dniu pełnym atrakcji i stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku. Dodatkowym atutem jest niepowtarzalny widok jaki rozciąga się z pokoi hotelowych na wspaniałą przyrodę Jury (skała Wilcza i skała Apteka, Góra Zborów).

To jedyne miejsce na Jurze, które zapewnia takie widoki bez wychodzenia z komfortowego pokoju.

ZAKWATEROWANIE:

Budynek piętrowy, ogrzewany, całoroczny. W skład budynku wchodzą sale: konferencyjne, dyskotekowa, stołówka z zapleczem kuchennym. Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i telewizorem.

Wiek uczestników obozu: 6 - 17 lat

Transport: Przejazd klimatyzowanym autokarem.

Wyjazd z parkingu pod Szkołą Muzyczną Yamaha w Koninie następnie w Kaliszu

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-LCD, Radio oraz Internet bezprzewodowy.

Zajęcia muzyczne:

Każdy z uczestników będzie miał możliwość uczestnictwa w wybranych przez siebie zajęciach muzycznych, animacyjnych oraz rekreacyjnych.  Poza przygotowaniami do koncertu oraz nauką gry na instrumentach przewidujemy także wieczorne muzykowanie oraz liczne gry i zabawy terenowe. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli ze Szkoły Muzycznej YAMAHA i  zostaną zorganizowane tak, aby dały dzieciom radość ze wspólnego muzykowania.

W cenie:

- zakwaterowanie na 8 noclegów 25.07 - 02.08

25. lipca 2021  - wyjazd  około godziny 9.00
     2. sierpnia  - powrót około godziny 18.00

- wyżywienie  (8 x śniadań, 8 x obiadów, 8 x kolacji);

- transport KLIMATYZOWANYM autokarem;

- CO drugi dzień  BASEN Z RATOWNIKIEM

- CAŁODNIOWY pobyt w Parku Rozrywki "ENRGYLANDIA"

- KRAKÓW dawna stolica Polski - wycieczka śladami historii

- codzienne zajęcia muzyczne w grupach tematycznych;

GITARA - UKULELE // KEYBOARD - PIANINO // BEBNY AFRYKAŃSKIE//WOKALNO - TANECZNE ZAJĘCIA dla KAŻDEGO;

Opublikowany przez O.W. Orle Gniazdo Hucisko Niedziela, 2 sierpnia 2020

- imprezy dodatkowe, takie jak: grill lub ognisko, dyskoteka, karaoke, gry sportowe, ubezpieczenie

-  atrakcje specjalne: Zwiedzania okolicznych zamków, jaskini oraz pustyni.

- śladami leśnych tajemnic jury

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie kierownik wycieczki, wychowawcy kolonijni oraz instruktorzy Szkoły Muzycznej YAMAHA.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia w sekretariacie szkoły YAMAHA osobiście lud drogą mailową: konin@yamahaszkola.pl , kalisz@yamahaszkola.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z sekretariatem

Szkoły Muzycznej YAMAHA tel. 606 433 170

Cena całkowita: PLN/os  1850 zł. SZCZEGÓŁY W SEKRETARIACIE.

Numer konta dla Obozu Muzycznego

Studio Edukacji W.Jednoróg

62-510 Konin, ul. Północna 10

nr konta Santander