To content (skip navigation)

Nasz Talent

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ "NASZ TALENT"

Celem Stowarzyszenia jest:

1. rozwój i promocja edukacji artystycznej,
  2. wspieranie rozwoju talentów artystycznych,
  3. wymiana doświadczeń z instytucjami kultury w kraju i za granicą,
  4. organizacja interdyscyplinarnych projektów artystycznych i edukacyjnych,
  5. popularyzacja różnych form kultury polskiej i światowej,
  6. badanie wpływu edukacji artystycznej na rozwój człowieka.

Dzień dobry,  zachęcam Państwa do przekazania w tym roku 1,5 % podatku na rzecz działającego przy naszej szkole muzycznej Stowarzyszenia Nasz Talent. Środki przede wszystkim mamy zamiar spożytkować na organizację koncertów oraz muzycznych zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. Pozyskane środki będą przekazane poprzez Fundację Młodzi-Młodym na konto naszego stowarzyszenia.

Nasza działalność od zawsze  polega na promocji edukacji muzycznej wśród dzieci i młodzieży. Uważamy, że ta forma aktywności bardzo korzystnie wpływa na ich rozwój intelektualny oraz manualny dając przy tym dodatkową przestrzeń do wyrażania siebie oraz twórczej ekspresji. Zamierzamy wspierać  organizację koncertów, festiwali i konkursów muzycznych dzieci i młodzieży, spotkań i lekcji pokazowych promujących edukację muzyczną oraz zakup instrumentów muzycznych wspierających naukę gry.

Waldemar Jednoróg

Prezes Stowarzyszenia Nasz Talent

w Szkole Muzycznej Yamaha.